Freedom - Pro Correct Palette

By Life by Marie - června 04, 2018


V drogerii jsem si povšimla, že Freedom má několik paletek tuhých korektorů. Většina z nich obsahují pouze pleťové odstíny, já jsem si koupila tu barevnou a to hlavně z důvodu, že trpím na začervenání a na tmavé kruhy pod očima, které je velmi těžké je zamaskovat. Tekutý korektor na ně rozhodně nepostačí a ohledně tuhých korektorů jsem velice vybíravá. Většina z nich se po krátké době slije do vrásek, dělají fleky nebo se nedají dokonale rozetřít. Korektory používám hlavně od Catrice, přirostly mi k srdci. Nicméně, tuhé korektory od této značky mi nevyhovují.

Značka Freedom se dá koupit v drogerii Teta nebo na eshopu Makeup Revolution. Tato paletka stojí cca 160 Kč.


Paletka obsahuje 6 korektorů. Využívám z nich pouze 5, protože jeden z nich je na mě opravdu hodně tmavý. Chtěla jsem ho využít na kontury, ale raději konturuji obličej pudrovými produkty. Korektory mají klasickou "drogerkovou" parfemaci.

Jeden korektor obsahuje třpytky, což mě opravdu potěšilo, používám ho jako rozjasňovač, jak na tváře, tak na rty a dokonce i pod obočí. Třpytky nejsou křiklavé a na pleti vytvoří perfektní lesk.

Nicméně, můj nejoblíbenější korektor je růžový, který skvěle rozjasní oblast pod očima a zakryje tmavé kruhy. Výdrž je parádní, neslévá se do vrásek a při řádném zapudrování vydrží na svém místě celý den. ANO! Konečně jsem našla korektor, který zakryje modré kruhy.


Ostatní odstíny korektorů si také nemůžu vynachválit. Jsou skvěle pigmentované, dokonale se roztírají a nedělají na pleti fleky. Vydrží na svém místě celý den, a to dokonce i v parném počasí. Což mě velice potěšilo, protože teplo a pot moc korektorů nezvládá.

Skvěle se zapracovávají jak houbičkou tak štětcem. Tuto paletku využívám pokaždé, když se líčím a stala se mým velmi oblíbeným produktem.

Paletku si koupím určitě znovu, jen doufám, že Freedom nebude měnit recepturu. Většinou když značka změní recepturu produktu, výsledný efekt je horší.


  • Share:

You Might Also Like

0 komentářů