Xiaomi - Mi Band 2

By Life by Marie - května 20, 2018


Fitness náramky jsou velmi oblíbené, chtěla jsem také jeden vyzkoušet. Vybrala jsem si tento jednoduchý od značky Xiaomi. Líbí se mi na něm, že je  úzký. I na hubené ruce sedí pohodlně. Náramek se prodává s černým páskem, barevné varianty se dají dokoupit. Výběr barev je opravdu velký - červená, oranžová, světle i sytě růžová, tmavě i světle modrá, tmavě i světle zelená, bílá béžová, fialová

Náramek sleduje kvalitu spánku, měří Váš tep, počítá kroky, upozorní Vás na vybrané notifikace, můžete si v nich nastavit i budík. A hlavně je voděodolný. Silikonový pásek je na ruce příjemný, nedře. Není na ruce vůbec cítit.

Je pro mě zajímavé sledovat jak jsem v noci spala. Hodinky monitorují spánek, rozlišují lehký a hluboký. Detailní statistiku si můžete každý den zobrazit v aplikaci, která je s náramkem propojena pomocí bluetooth. 

Hodinky Vás upozorní na příchozí hovor, na smsku, vlastně na jakoukoliv notifikaci, kterou si vyberete. Náramek má funkci budíku. Obávala jsem se, že mě hodinky nevzbudí, v určený čas začnou vybrovat. Zatím jsem však s buzením neměla problém, náramek mě probudil vždy. 

Baterie vydrží dlouho nabitá, dokonce až měsíc, což mě překvapilo. 


Popravdě, náramek je taková jednoduchá hračka, která Váš zabaví na týden nebo dva. Je zajímavé sledovat a zkoušet vše, co hodinky umí. Nicméně po dvou týdnech mě hodinky začaly nudit. Hlavně asi z toho důvodu, že jsem zvyklá nosit normální hodinky, které jsou mou stálicí. Je zbytečné nosit dvoje a já dám přednost vzhledu, takže mé analogové hodinky vítězí. 

Používáte Fitness náramky? Jste spokojeni?

 • Share:

You Might Also Like

3 komentářů

 1. Mám asi měsíc sportovní hodinky od Garminu... :) Nejsem vůbec žádný sportovec, ale líbí se mi napočítané ujité kroky za den. Někdy si to člověk ani neuvědomí, že celý den sedí a téměř se nehýbal. Tak mám za cíl 10 000 kroků denně a ukazuje mi to postup jak se mi to daří a když je ujdu hodí mi to Cíl splněn a lítají ohňostroje na displeji.. :D :D To mě nutí více se hýbat. Kolikrát jdu s psíkem na delší procházku jenom proto, že jsem viděla, že jsem se vůbec nehýbala. Taky mi to po hodině, kdy sedím a nehýbu se hodí hlášku POHYB!! abych věděla, že se nehýbu a pak po 15 minutách znovu a znovu až to dojde do 2 hodin nečinnosti. Stačí pár kroků a výzva k pohybu se vymaže.. :) Takže jsem spokojená. Nemluvím o tom, že je fajn po tůře na horách vidět, že jsem ušla 19 km nebo podobné statistiky...

  OdpovědětVymazat
 2. Ja si na Band neskutečně zvykla a nemůžu si ho vynachválit :)
  Sarushef blog

  OdpovědětVymazat
 3. Mamce jsme kupovali tyto fitness hodinky k Vánocům a je moc spokojená:) objednala jsem jí ještě k tomu asi 4 pásky z alliexpressu :D takže střídá barvy podle toho v čem chodí cvičit :D, ale také přemýšlím, že bych si je pořídila:)

  Shard of Dreams

  OdpovědětVymazat