L'oréal - Smooth Sugars, Clear Scrub

By Marie Slavíčková - března 25, 2018


L'oréal Paris přivedl na trh 3 nové produkty na pleť, jedná se o cukrové scruby na obličej. Všechny 3 produkty obsahují cukr a mají v sobě jednu další výraznou složku, a to: hroznový olej, kakaové máslo a zrníčka z kiwi. A samozřejmě každý z nich je určen na jiný problém.

Glow scrub - obsahuje olej z hroznových semínek, rozjasňuje pleť, je určen na obličej a rty.
Nourish scrub - obsahuje kakaové máslo, vyživuje pleť a rty.

Mě nejvíce oslovil právě poslední scrub, který je určen pro čištění pleti, tedy Clear scrub. Tento produkt by měl čistit a zmatnit pleť, redukovat póry a viditelně se zbavit černých teček. Pokud mě znáte, víte, že něco, co slibuje vytažení černých teček jsem si nemohla nechat ujít.
Obsahuje semínka z kiwi, esenciální mátový olej a esenciální olej z citronové šťávy.


Jakmile jsem začala krabičku, ve které byl scrub vybalovat z folie, okamžitě mi pod nosem zavoněla nádherná, ale NÁDHERNÁ, vůně. Klobouk dolů, tato parfemace se L'oréalu opravdu povedla. Po otevření kalíšku jsem myslela, že scrub sním. Používat ho na pleť je neskutečný relax. Opravdu si tento produkt užívám. 
Co se týká konzistence scrubu, je gelový. Na pleti  je velice příjemný krystalky cukru jsou jemné a příjemně obrušují pleť. Pleť není podrážděná. Zrníčka z kiwi jsou už větší, ale vůbec mi nevadí, neškrábou. Trochu jsem se jich bála, že právě zrníčka budou rušivým elementem a že mi to ve scrubu bude vadit. Vůbec ne. 
Mile mě překvapilo dávkování, na celý obličej stačí pouze trošku produktu, krásně se roztírá a spotřebujete ho opravdu malé množství. 


A teď k účinkům, scrub už používám nějakou dobu. Abych pravdu řekla, redukci černých teček jsem nezpozorovala, ale ani jsem to nečekala. Myslím si, že na černé tečky neplatí prostě nic. Pokud jde o póry trochu je vyzmizíkuje. Pokud bych ho měla hodnotit pouze jako scrub, bylo by to na jedničku. Krásně pleť obrousí a oživí, po smytí je obličej na dotek jemný a čistý. Pocit čistoty opravdu převládá, což oceňuji. Ještě pár minut po smytí produktu ho cítím z pleti. Škoda, že to nevydrží déle. Rozhodně si scrub koupím znovu.

L'oréalu bych vytknula cenu, za 249,- dostaneme 50 ml produktu. Ano spotřebuje se ho sice málo, ale i tak mi to přijde trochu přehnané. Stejně jako u masky Pure Clay Detox Mask, ze které mám smíšené pocity (recenze ZDE) ...
Dále bych si rýpla do balení, krabička je pěkná, na L'oréal zcela obvyklá. Samotná dóza je skleněná a dost masivní, takže na dovolenou by se mnou scrub nejel. Nicméně pořád balení vypadá dobře. Dokud tedy nespatříte víčko, které je plastové a metalické. Abych pravdu řekla, to víčko tak kazí design produktu, že to snad ani není možné :D. Sice  mám recenzovat samotný produkt, ale pokud L'oréal tak masivně propaguje tyto scruby měli by myslet na všechno, i na balení :)

Co vy dámy? Zkoušely jste nové scruby od L'oréalu, a jaké?

  • Share:

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Skvělá recenze. ♥ Nezkoušela jsem ještě, ale uvažuji o tom. Nicméně taky se přikláním k tomu, že ta cena je trošičku vysoká na to množství. Vypadá to lákavě a chci zkusit, jak to teda vlastně voní, že o tom všichni básní! :D :)

    OdpovědětVymazat
  2. Cena je trošku vysoko, jinak bych si jej určitě pořídila, ale přijde mi opravdu drahý.

    OdpovědětVymazat