Jaké to je být beauty blogerkou?

By Marie Slavíčková - března 13, 2018


Abych to uvedla na pravou míru, nepovažuji se za kdoví jakou beauty blogerku. Ale tak trochu s kosmetickým světem mám co do činění. Námět na tento článek mě napadl ve sprše, když jsem si myla vlasy novým šamponem, který jsem nemohla vymýt z vlasů.

Jaké to tedy je, být beauty blogerkou?

Z drogerie většinou odcházíte pomalovaná jako klaun nebo jste ověšená taškami jako vánoční stromeček. A pokud je návštěva drogerie opravdu plodná, tak jste jak pomalovaná, tak ověšená taškami. 

Když už konečně najdete kosmetický produkt, který je pro Vás ten nejlepší, vyhovuje Vám a nemáte mu co vytknout, stejně si ho nekoupíte znovu, protože chcete vyzkoušet něco nového. Aby bylo o čem psát na blog, samozřejmě. Nějaké produkty jsou mé oblíbené a kupuji si je opakovaně, ale když je dopotřebuji, většinou si koupím produkt od jiné značky, právě proto, abych vyzkoušela další. Když mi produkt nesedne, koupím si svou stálici, ale po jejím vypotřebováním se tento proces většinou opakuje. 

Když už jsem nakousnula to testování, tak musím říct, že tento samotný proces je někdy  ošemetný. Zkoušíte několik nových pečujících produktů naráz, když se mi pleť zlepší jsem moc ráda. Teď však nastává ten problém zjistit, díky kterému prokudtu se pleť zlepšila. Různě vysazujete produkty a zkoušíte, který z nich je ten skrytý poklad. Když se mi pleť zhorší, vypadá to tak, že vysadím všechny nové produkty a po jednom je opatrně zkouším znovu. Jasně, tohle bych si ušetřila, kdybych testovala pouze 1 nový produkt, ale pečující kosmetika se většinou vyrábí v sadách. A je vhodné používat celou sadu.Plýtvat či neplýtvat? 
Produkty, které Vám nesednou se hromadí, ale co s nimi? Mě je to opravdu líto produkty vyhazovat, přeci jenom mě to stálo peníze a je škoda s produkty plýtvat. Takže se většinou snažím podarovat svou maminku :D

A ty finance? To je kapitola sama o sobě. Nikdy nechci vědět, kolik jsem utratila za kosmetiku.  

Kosmetika je všude, ale VŠUDE. Sice se snažím si kosmetiku uklízet tam kam patří, ale i tak se mi stane, že tahám kosmetiku ze všech koutů pokoje. Nacházení krému na ruce nebo na nohy v kapse u županu je normální. V pouzdře od brýlí se mi obyčejně válí rtěnky nebo korektory.

Nákupní seznam, kosmetický průmysl se rozrůstá neskutečným způsobem, i proto se můj wishlist prodlužuje. Je tolik produktů, které chci vyzkoušet.


 • Share:

You Might Also Like

7 komentářů

 1. V tomhle článku se nezkutečně vidím, sice nejsem hlavně beauty blogerka, ale pořád o tomto tématu píšu nejradši:D. Skvělý článek!
  Windy pink style

  OdpovědětVymazat
 2. Naprosto soucítím. Má body plné věcí, které jsem dostala k otestování nebo je koupila a vím, že je nikdy nevyužiju. Nejsou většinou špatné, jen mi tolik nesedí - a co s tím? Prodat anebo dát je do soutěže mi přijde nemorální, protože jsou použité(jen jednou, ale což), ale nechci to vyhazovat.. obvykle to buď jen skladuji, anebo rozdávám rodině a přátelům :D

  CZECHHONEY: V.’s World  

  OdpovědětVymazat
 3. Super článek, mám to úplně stejně :)
  Po bytě všude samá kosmetika, nevím co používat dříve, ale stejně jdu do drogérie a koupím si něco nového, vždycky zjistím, že prostě potřebuju něco nového :)

  everyday-lifecz.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Mě když bylo myslím 16, kupovala jsem hooodně kosmetiky, ale fakt hodně na mě, ale nemohla jsem zas vše kvůli citlivosti pleti a ještě do toho mám suchou pleť, takže výhra no :D, ale hoodně jsem to omezila kolem mých 18 a musím říct, že jsem ráda, protože do toho padlo hodně peněz :D a kupuji teď stálice a nebo občas i něco nového, ale většinou to mám promyšlené:)

  Shard of Dreams

  OdpovědětVymazat
 5. Skvělý článek :) Neskutečně se v tom vidím, z drogerie nikdy neodejdu s čistýma rukama :D A taky radši vůbec nepočítám, kolik utratím za kosmetiku. Bojím se, že by ta suma měla opravdu hodně čísel :D

  www.ftcfblog.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 6. To znám, taky se v drogeriích čas od času pomaluju jako klaun zjistit, co bych si tak mohla koupit... Ale snažím se to omezit, protože přeci jenom jsem chudý student a nemůžu měsíčně vyhodit tisíce jen za kosmetiku, která se hromadí a hromadí, tak se snažím vždy nejdříve vypotřebovat to, co zrovna mám, kupovat max. do zásoby produkty zlevněné, když se to vyplatí :D Netuším, kolik jsem už za kosmetiku utratila. A stejně jako ty, radši to vědět ani nechci.


  Written by M*

  OdpovědětVymazat
 7. Jo a ešte by som pripísala ďalší bod. A ten je, že váš chlap tomu proste nikdy nechápe, prečo si musíme stále niečo kupovať. :-D

  OdpovědětVymazat