RECENZE: Cece Med - Stop Hair Loss

By Life by Marie - června 09, 2017

V poslení době mám problém s padáním vlasů. Už jsem z toho opravdu zoufalá, proto hledám všechno, co by mi mohlo pomoci. Jím vitamíny, dále zinek, masíruju si každý večer pokožku hlavy. Prostě dělám všechno možné.

Proto jsem hledala i nové pečující produkty, které by mi trochu s tímto problémem pomohly. V Rossmannu jsem si všimla nějakých nových produktů na vlasy, které jsou určené právě proti vypadávání. Hledala jsem značku Cece Med a jejich produkty na internetu, jsou na ně vcelku dobré recenze.

Tato řada je určená pro vlasy se sklonem vypadávat a třepit se, pro rychle se mastící vlasy a pro vlasy, které se zacuchávají. 

Produkty mají stimulovat růst vlasů, zabraňovat padání. Přípravky obsahují vitamin PP, který zlepšuje krevní oběh v pokožcě hlavy což zapříčíňuje větší dodávky živin a kyslíku vlasovým kořínkům. Dále obsahují biotin, který vyživuje vlasové kořínky, zabraňuje třepení a stimuluje růst nových vlasů. A v poslední řadě je v nich obsažen vitamin E, který napomáhá opět k prokrvení pokožky.

Řekla jsem si, že to vyzkouším. Koupila jsem si šampon, kondcionér a vlasovou vodu. Ještě měli v regále vlasovou kůru, ale na krabičce bylo napsáno, že se musí používat každý den nepřetržitě 2 měsíce, aby byly vidět nějaké výsledky. V krabičce bylo 5 lahviček, tedy kůra na pět dní. A tahle procedura by se dost prodražila. Zatím jsem ji nekoupila, chtěla jsem nejdřív vyzkoušet jak budou mé vlasy reagovat na tyto produkty.
Řada mě naprosto uchvátila. Všechny produkty jsou mi vyhovují. Šampon dělá vlasy krásně jemné a hebké. Kondicionér si dávám na celé vlasy i ke kořínkům a nechávám působit několik minut, vlasy to nezamastí, čehož jsem se bála.

Nejvíc nadšená jsem ale z vlasové vody. Používá se do vlhkých vlasů. Trochu vody si aplikuji na pokožku, jemně vmasíruji a tak pokračuji po celé hlavě. Už jí používám asi dva měsíce a skoro neubývá. Vodička je nepřekonatelná, myslím si, že by stačilo používat jenom jí. Ale vždy je lepší používat celou řadu produktů, protože svým složením na sebe navazují.
Výsledky jsem viděla již po krátké době, vlasy se mi viditelně zahustily a padají méně. Nicméně stále padají více než jsem zvyklá. Doufám, že se to brzy srovná a mé vlasy se dostanou do normálu.

Pokud máte problémy s padáním vlasů rozhodně vám mohu tuto řadu doporučit, seženete ji jak jsem už psala, v Rossmannu. Rozhodně to stojí za vyzkoušení.

 • Share:

You Might Also Like

3 komentářů

 1. Musím přiznat, že mě vlasy hodně padají, ale nikdy mě nenapadlo na to něco používat... :/ Ale asi bych tohle mohla zkusit :) Přeci jen... Luxovat si alespoň dvakrát týdně koberec, kde jsou chumelce vlasů není zrovna dvakrát na pohodu :D :D
  Moc děkuji za typ :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dostala som to darom uživam mesiac a nevidim aby zastavilo vypadavanie Rast je starych ale nove neviem neviem

   Vymazat
  2. Tiež som to dostala darom šampon aj tonikum a vlasy vypadaju

   Vymazat