RECENZE: Freedom, Today's Tonight

By Marie Slavíčková - května 29, 2017

Od přítele jsem dostala paletku očních stínů, ano čtete správně, dostala jsem ji od přítele.
Od značky Freedom doma moc kosmetiky nemám, takže jsem byla moc ráda, že mám možnost vyzkoušet nějaký produkt.
Přítel mi vybral paletku Today's Tonight.
Stíny v paletce jsou matné i se třpytem, odstíny jsou laděné do přirozených barev, které podle mě sednou každému typu pleti.
Co opravdu oceňuji na Freedomu, je jejich balení, která vypadají krásně.Stíny jsou moc hezké, ty světlejší jsou méně pigmentované, ale pracovat se s nimi dá docela dobře. Tmavší stíny jsou už na tom s pigmentací lépe. Trochu mě mrzí, že paletka práší, ale jelikož jsou stíny v zemitých barvách a ne v žádných šíleně výrazných, není to zase až takový problém. Se stíny se pracuje dobře. Pokud se pod stíny použije báze, mají docela dobrou výdrž. Ale když už mám stíny na sobě třeba 8 hodin, barvy se stávají jednolité.

Světlé stíny jsou si dost podobné, ale to je u drogérkových stínů normální a velice by mě překvapilo, kdyby to tak nebylo. Paletku jsem si oblíbila hlavně na cestování nebo když nevím po jakých stínech sáhnout. Tahle paletka mi vždy vytrhne trn z paty. Můžete z ní vykouzlit nespočet líčení, které se bude hodit ke všemu a na každou příležitost. Jak jsem již říkala jsou zde matné stíny, ideální na denní nošení, ale i stíny se třpytem, skvělé na večer. Paletka obsahuje i šedé stíny, kterými se dají vytvořit i tmavší kouřové líčení.

MŮJ NÁZOR: Paletka je vcelku dobrá k dennímu použití. Stíny jsou v dobré kvalitě, trošku práší, ale dá se to přežít. Rozhodně je tato paletka oblíbená, protože nude paletku musí mít doma každá.
  • Share:

You Might Also Like

3 komentářů

  1. paletka je naozaj krásna, myslím že sú tam tie najzákladnejšie odtiene na každý deň. Tie tmavé sú pekne pigmentované ;)

    OdpovědětVymazat
  2. Paletka vypadá krásně, přesně mé odstíny :-)

    OdpovědětVymazat