Výrazné růžové líčení

By Life by Marie - března 06, 2017

 Před několika dny jsem vytvořila výrazné líčení, které se mi neskutečně líbilo, rozhodla jsem se proto o líčení napsat článek.
Je mi jasné, že takové výrazné líčení nemusí být pro všechny, ale já výrazné barvy prostě miluji.

Jen chci upozornit, že když by jste si dělaly výrazné oční stíny, je samozřejmě lepší si nejdříve udělat oči a až potom sjednotit pleť, aby se opadané oční stíny nechytily do makeupu - vytvoří pak velké kruhy pod očima. A dále bych chtěla připomenout, že s výranými stíny vypadá mnohem lépe, když je pleť krásně sjednocená bez pupínků a jiných nedokonalostí. A abychom podpořily výzazné barvy, před použitím stínů, naneseme na víčko bílou tužku.

Tak a teď už k produktům, které jsem použila.


K pleti se nechci moc dlouho vyjadřovat, každý stejně používá ty produkty, které mu vyhovují a sedí. Takže jen v rychlosti:
     Makeup - Dermacol 24h Control Long Lasting Makeup
     Korektor - Catrice Liquid Camouflage
     Pudr - Rimmel Stay Matte
     Kontury a rozjasňovač - Sleek Face Contour
     Obočí - Gabriella Salvete Eyebrow Palette, Essence Make Me Brow

Většinou, když vytvářím takové barevné a výrazné líčení používám k tomu jednu jedinou paletku Freedom Chasing Rainbows. Stíny jsou krásně pigmentované, ale stejně pod ně používám bílou tužku, abych z nich vytřískala co nejvíce. Výdrž je také skvělá stíny se neslévají a barvy jsou celý den stejně intenzivní. Jediné co mi trochu na paletce vadí je to, že se s ní nedá cestovat. V paletce najdete jenom výrazné barvy, ale žádné stíny ke ztrácení. To mě trochu mrzí, ale co.
Na toto líčení jsem použila všechny 3 růžové, co se v paletce nachází. Klasicky jsem postupovala od nejsvětlejšího stínu do vnitřního koutku oka po nejtmavší stín do vnějšího koutku oka. Na projasnějí jsem použila rozjasňovač od Sleeku, stejný jako na pleť.

Jak jsem už psala v paletce nejsou žádné stíny, které by se hodily ke ztrácení. Proto jsem použila další paletku nyní od Catrice Absolute Rose.
Linky si už asi 2 roky dělám stejným produktem od Essence, jejich tekuté linky jsem si naprosto zamilovala. Na řasy jsem použila řasenku od Maybelline One by One Volume.

Máte rády výrazné barvy na očích? 

  • Share:

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Juuuuwa to je barvicka! Ale slusi. Na tuhle Freedom paletku jsem zrovna predevcirem koukala. A asi se pro ni vratim :D

    OdpovědětVymazat
  2. Určitě se pro ní vrať, na jaře se s ní vyřádíš :)

    OdpovědětVymazat