Oblíbené šperky 2016

By Marie Slavíčková - prosince 30, 2016

Dnes jsem se rozhodla pokračovat v článcích o mých oblíbených produktech a předmětech za rok 2016.
V tomto, v pořadí druhém článku, bych chtěla zmínit své oblíbené doplňky.

Byla bych ráda, kdyby jste mi daly vědět, co nejraději nosíte Vy.


Moje první volba, byly samozřejmě mé nejoblíbenější hodinky od Daniela Kleina. Tyto hodinky jsem dostala od přítele k narozeninám. Od té doby, co jsem je dostala je nosím každý den a už si den bez nich nedokážu představit. Jsem na ně už tak zvyklá, že když si je zapomenu ráno dát na ruku, celý den mám potom divný pocit, že kousek mě chybí.

Dále bych ráda zmínila můj oblíbený náramek od Soufeel. Od té doby co ho mám, jsem ho z ruky nesundala. Jelikož je to pravé stříbro tak mu neublíží voda, takže ho není třeba nikdy sundavat. Hodně jsem se bála, že se bude náramek rozepínat, ale zatím je vše v pořádku a já doufám, že to tak i zůstane. Pokud chcete o náramku vědět víc, přečtěte si můj ČLÁNEK.


Pokud se zaměřím na další oblíbený kousek, jsou to právě peckové náušnice. Ne pouze tyto, ale všechny peckové náušnice, které mám.
Dříve jsem nosila dlouhé, barevné a hodně výrazné náušnice. Poslední dobou jsem si ale oblíbila naušnice spíše minimalistické.

 • Share:

You Might Also Like

3 komentářů

 1. I přesto, že nejsem moc šperkový typ... I ty náušnice se na mně vídají hodně málo, tak když si trochu zrekapituluju rok, tak nejčastěji jsem nosila náušnice s papírovými letadélky, a nebo náušnice a řetízek se sovičkou :D
  Moc pěkný článek a ty hodinky se mi moc líbí :3 Škoda, že je nenosím :D

  OdpovědětVymazat
 2. Ja hodinky milujem a tiež si bez nich nemôžem predstaviť deň. Tie tvoje sú naozaj krasne.
  (Tvoj blog ma veľmi zaujal, preto sa pridávam k pravidelným čitateľom :).)
  www.janie-hannagonova.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, jsem ráda, že se přidáš k pravidelným čtenářům. Ráda tě tu uvidím :)

   Vymazat