Problémy internetu

By Marie Slavíčková - června 02, 2016


Určitě jste si  všichni všimli, jak se poslední dobou řeší všelijaké problémky jak na youtube, tak na instagramu, facebooku nebo třeba na twitteru. Nějak jsem se těmito "problémy" nezabývala. Nicméne jsem dnes narazila na youtuberku, kterou jsem dosud neznala. Jemnovat ji samozřejmě nebudu, ale její kanál je plný prapodivných názorů na ostatní youtubery. Velice ráda probírá různé kauzičky, které se objevují okolo youtuberů.

Rozhodně tady nechci prezentovat svoje názory na reklamy, spolupráce atd... Ale přijde mi až nechutné, jak každý musí řešit aktivity blogerů a youtuberů. Už mě to vážně nebaví jak, že se musí vše řešit v komentářích na youtube nebo na instagramu. Jako by nebylo jedno, že někdo udělá na něco reklamu a co, že jí neoznačí? Nikdy jsem neřešila zda je něco jako reklama označené nebo není. Vždycky jsem to poznala aniž bych musela číst informace nebo popisek...


Dle mého názoru, by si měl každý řešit své problémy a nerýpat do práce ostatních. Někdy mi dokonce přijde, že komentující si někdy neuvědomují jakou práci youtubeři/blogeři odvádějí. To nikdo neocení, ale hatovat budou za každou maličkost.

A nejvíce mě nudí ta "kauza", co se vždy uměle vytvoří kolem nějaké situace. A všichni mají potřebu řešit co kdo udělal špatně a jak by to řešil sám.

Strašně mě zajímá, Váš názor, pochlubte se :)

  • Share:

You Might Also Like

3 komentářů

  1. Pekne napísané. Neuznávam príliš, keď niekto odsudzuje, že blogger spraví reklamu výrobku - ak mu to vyhovuje, prečo nie? Negatívne narážky vie písať každý, ale vytvoriť niečo pekné len málo ľudí. Neh si každý uprace vlastný dvor :)

    OdpovědětVymazat
  2. Super článek, souhlasím s ním na sto procent. Lidé by si stejně měli nejdřív zamést před vlastním prahem a až pak odsuzovat :)
    http://rina-books.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat